Uw zoekresultaten

Elie Saab Villas

Vanaf € 8.300.000
toevoegen aan favorieten
1323

Overzicht

  • Bijgewerkt op
  • mei 8, 2023
  • Max slaapkamers 4

Beschrijving

Elie Saab Villas: Unieke collectie van 5 prestigieuze villa’s gelegen te Sierra Blanca Marbella – Vanaf €8.300.000

Omringd door pijnboombossen, weelderig subtropisch groen en soortgelijke high-end eigendommen van de super prestigieuze Sierra Blanca, staan de spectaculaire villa’s van 3 niveaus van ongeveer 1.000 m² op een groot en pittoresk perceel van ongeveer 2.200 m². De woningen zijn zuidgericht en genieten van een adembenemend uitzicht op zee en de bergen. Daarnaast zijn ze voorzien van lichte open woonkamers met open haard en directe toegang tot de terrassen en het overloopzwembad. Een volledig ingerichte strakke open keuken met een eiland / bar en een eethoek sluit ook aan op de buitenruimte. Er zijn telkens 4 ruime slaapkamers met badkamers aanwezig en bovendien ook een sauna, opslag, bijkeuken, wasruimte, en een garage voor 5 wagens.

Ook de buitenruimtes zijn prachtig ontworpen. De tuin is voorzien van mooie groene gazons, charmante bloemperken, een zwembad, lounges en pergola’s. Elk detail is er ontspannend, rustgevend en oogstrelend. Gebouwd met materialen van topkwaliteit, komt het prachtige eco-vriendelijke pand te koop in uitstekende staat en met vele luxe functies, waaronder een bio-openhaard, jacuzzi, lift, domotica systeem, barbecue, verfijnd plafond en verlichting ontwerp, LED-verlichting en andere boeiende interieur en exterieur elementen.

Contact:

Wil u graag meer info omtrent de prijzen en beschikbaarheden van Elie Saab Villas? Of zit u met praktische vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren voor een gesprek in één van onze kantoren in België of Spanje!

documenten
stad:
land: Afghanistan
Openen in Google Maps
Eigenschap-ID: 76575
Prijs:
Geschikt voor
Airconditioning
Alarm
Barbecue
Berg -en Zeezicht
Domotica
Dubbele beglazing
Eigen lift
En-suite badkamers
Garage
Gym
Jacuzzi
Privé tuin en zwembad

Vergelijkbare vermeldingen

Te koop
new offer

Black Pearl Marbella

Vanaf € 5.980.000
Black Pearl Marbella: 4 exclusieve frontline beach villa’s in Marbella – Vanaf [meer]
Black Pearl Marbella: 4 exclusieve frontline beach villa’s in Marbella – Vanaf €5.980.000 Black Pearl M [meer]
Niels Bruggeman
Te koop
new offer

Camojan Six

Vanaf € 5.650.000
Camojan Six: zes exclusieve villa’s in het hart van de ‘Golden Mile’ van [meer]
Camojan Six: zes exclusieve villa’s in het hart van de ‘Golden Mile’ vanaf €5.650.000 Dit exclusi [meer]
Niels Bruggeman
Te koop

Villa Senses

Voor € 3.695.000
Villa Senses: Instapklare villa in Marbella, volledig ingericht in Ibiza-style voor €3.695 [meer]
Villa Senses: Instapklare villa in Marbella, volledig ingericht in Ibiza-style voor €3.695.000 Villa Senses is een [meer]
Te koop

The Gallery Palo Alto

Vanaf € 3.600.000
The Gallery Palo Alto: Exclusieve villa’s tussen de prachtige heuvels van Ojén Ontde [meer]
The Gallery Palo Alto: Exclusieve villa’s tussen de prachtige heuvels van Ojén Ontdek Palo Alto, een exclusie [meer]

Vergelijk aanbiedingen